HighFive HighFive
PRZEWIŃ
Klub HighFive. Poznajemy razem świat.

Męczy Cię monotonia życia i podcina skrzydła rutyna? Wyskocz gdzieś z nami, choćby sam. Poznasz młodszych i starszych Klubowiczów i poczujesz się jak w domu. Taka jest myśl i motto Klubu HighFive.

Spontanicznie zaangażowani ludzie. Ciekawe podróże.

Czy łatwo Ci jest obecnie poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, zawrzeć znajomości i spędzić wspólnie czas?

SYCYLIA (WŁOCHY)
ALPY (AUSTRIA)
Razem podróżujemy w wyjątkowe miejsca.

Bawisz się i zwiedzasz podczas wycieczek w urocze zakątki świata. Z tej potrzeby zrodził się nasz Klub. Każdy wyjazd przygotowujemy odrębnie z dedykowanym, aktywnym programem.

Jeździmy w 20-40 osób.
Poznajemy się i integrujemy.

Cel jest jeden: przeżyć i zobaczyć nowe miejsca, poznać bliżej nowych ludzi. Tych, których chcesz poznać :) Relaks - robisz, co chcesz.

24CZE

Rafting Dunajcem
28 osób
26MAJ

Święto Wina na Morawach
26 osób
Lubimy aktywny wypoczynek.

Chodzimy po górach, na spacery, zwiedzamy okolicę... W programie znajdziesz zawsze dużo aktywnych zajęć. Wybierasz te, które Ci pasują :)

Mamy Gospodarza, który opiekuje się nami.

Gospodarz to jeden z Członków Klubu - zawsze otwarty i koleżeński. Podczas wycieczek dba o realizację programu i nasze samopoczucie.

Na zdjęciu: Paulina
Wybieramy malowniczo położone i przytulne hotele.

Z racji, że często nie znamy się, to kwaterujemy się wg reguły: kobieta-kobieta, mężczyzna-mężczyzna, pary razem :) - w pokojach 2- i 3-osobowych.

Wspólnie organizujemy sobie transport.

Łączymy się w grupy i dojeżdżamy razem na miejsce samochodami, autobusami, pociągami, samolotami... Czymkolwiek nam wygodniej :)

Luz i życzliwość.
Wypoczywasz, jak lubisz.

Korzystasz wg uznania z wybranych punktów programu lub samodzielnie organizujesz sobie czas. Możesz zawsze liczyć na akceptację i wsparcie.

Samotny? Zapracowany? Wyskocz na weekend z nami :)
Do serwisu